Hakkımızda

Biz Kimiz?

Otokaca.Com, Türkiye'de ikinci el araç pazarı hakkında güncel ve doğru bilginin adresi sloganı ile, kullanıcılarına pazarı daha yakından ve daha kolay takip etme imkanı sunmak misyonuyla Mayıs 2016’da Verikar Yazılım tarafından kurulmuştur. Otomotiv sektöründe rekabetin artmasıyla ortaya çıkan bilgi ihtiyacını karşılamayı hedefleyen firmamız ürettiği bilgi çözümleriyle kurumsal ve bireysel hizmetler sunmaktadır. Verikar Yazılım, güçlü altyapısı, güvenilir analizleri ve günümüz teknolojileri ile, ihtiyaca uygun, gerçek zamanlı bilgiye ulaşmanızı sağlamayı hedeflemektedir.

Otokaça

Ekibimiz, doğru bilgiyi, zamanında ve ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayacak biçimde sunmak üzere, her daim güncel ve doğru bilgiyi sunabilmek için araştırma tekniklerimizi ve çözümlerimizi geliştirmeye devam etmektedir. Verikar Yazılım olarak, Türkiye'de otomotiv sektörü başta olmak üzere çeşitli pazarlara bilgi çözümleri sunan, öncül teknolojilerle sürekli gelişen, güncel analiz ve araştırma yöntemlerini, pazar ihtiyaçlarını takip ederek ihtiyaç odaklı yeni çözümler üreten, alanında lider bir kurum olmak için çalışıyoruz.

Otokaca.Com, ikinci el otomobil ve ikinci el hafif ticari araçların piyasa değerleri, satış fiyatları, satılma oranları gibi birçok bilgiyi sunmasının yanı sıra, sıkı bir AR-GE sürecinin ardından kullanıcıların ikinci el araç alış-satışlarında hem kolaylık sağlayacak hem rehberlik edecek bir tahmin motoru geliştirerek farkını ortaya koymuştur. Otokaca.com, KOSGEB AR-GE ve İnovasyon desteği ile yürütülen bir Verikar Yazılım projesidir.

Türkiye'de ikinci el araç pazarı hakkında güncel ve doğru bilginin adresi otokaca.com, kullanıcılarına pazarı daha yakından ve daha kolay takip etme imkanı sunmak misyonuyla Kasım 2015'te kurulmuştur. Sitemiz, ikinci el otomobil ve ikinci el hafif ticari araçların piyasa değerleri, satış fiyatları, satılma oranları gibi birçok bilgiyi sunmasının yanı sıra, sıkı bir AR-GE sürecinin ardından kullanıcıların ikinci el araç alış-satışlarında hem kolaylık sağlayacak hem rehberlik edecek bir tahmin motoru geliştirerek farkını ortaya koymuştur. Otokaca.com, KOSGEB AR-GE ve İnovasyon desteği ile yürütülen bir Verikar Yazılım projesidir.

Neler Yapıyoruz?

Türkiye'nin dört bir yanında satışa çıkan ve satılan araçların verilerine dayanan fiyat analizleri yaparak kullanıcıya araç alım ve satım işlemlerinde araçların değerleriyle ilgili uzman raporlar sunuyoruz.

Oluşturulan temizlenmiş gerçek verilere dayalı veri ambarımız üzerine araç değer, değer kaybı, sahip olma ve sahip olma maliyetleri gibi çeşitli analizlere imkan sağlayan bir platform oluşturmak için çalışmalarımız devam etmektedir.

MEDYADA ÇIKAN HABERLER

Lansman Haberimiz - shiftdelete.net

Site Arayüzümüz Yenilendi -donanimhaber.com

Girişimcilik Haberimiz - Webrazzi.com

Habertürk'te Biz - haberturk.com

Neler Yapıyoruz?

Piyasa Değeri

İkinci el aracının şu an piyasada hangi fiyat aralığında işlem gördüğünü öğrenmek ister misin? Otomobilinin veya ticari aracının ideal ikinci el ilan satış fiyatı ne olmalı? Ya da satmak için biraz daha beklemeli misin? Almayı düşündüğün ikinci el Opel otomobile istenen fiyat piyasasının altında veya üstünde mi? Piyasa Değeri ekranından kolayca öğrenebilirsin.

Piyasa Değeri

Raporlar

Sence belirli bir fiyat aralığında piyasada en çok hangi marka araçlar bulunuyor? Piyasada en çok hangi marka ve seri ikinci el araçlar alınıp satılıyor? En hızlı satan ikinci el araç hangisi? En kolay şekilde ilgini çeken sıfır km araçların fiyatlarını öğrenmek ister misin? Benzer ikinci el araç ve sıfır araç piyasa raporlarına kolaylıkla bu ekrandan ulaşabilirsin.

Raporlar

Analizler

İlgilendiğin 2. el aracın piyasada yıllara göre ortalama fiyat ve KM değişimini görmek ister misin? Bu grafikle 2. el aracının değer kaybını yaklaşık olarak tahmin edebilirsin. Sigorta değer analizi ile ikinci el aracının tarihsel olarak fiyat değişimini gözleyebilirsin. İlgilendiğin ikinci el araçtan yakın geçmişte haftada kaç adet satışa çıkmış, fiyatları hangi aralıkta öğrenmek ister misin? Ayrıca model yılı bazında değer kaybını da kolayca analiz edebilirsin.

Analizler

Kurumsal Çözümlerimiz

Galeri ve yetkili satıcılar için, 2. el takas ve hızlı satış fiyatlarını verebilen, ekspertizli araç değerlendirmesi ile fiyatlandırma yapabilen, fiyat geçmişinin de görüntülenebildiği kurumsal çözümümüz için tıklayınız.

Bize Ulaşın

Verikar Yazılım

Sakarya Üniversitesi Teknokent
A Blok No:B04
54187 Serdivan/Sakarya, Türkiye
Tel: 0264 502 28 50
www.verikar.com
E-mail: info@verikar.com
payu ssl